Blogshare2steemSocial Media Blockchain

Nowy dodatek share2steem, który zrewolucjonizuje social media.

Ostatnio jesteśmy świtkami wielu powstających aplikacji takich jak na przykład share2steem, aplikacja, która ma przyciągnąć wielu nowych uczestników na Steemit. Share2steem pozwala zarabiać na twoich postach na Instagramie, Twitter, YouTube, Twitch i umieszczając je na Blockchainie Steema na autopilocie.

Aplikacje, które rozwijają rozwój steema do szerszego promowania i udostępnienia tradycyjnym użytkownikom mediów społecznościowych np.

  • Dla reklamodawców jest @dclick
  • Dla w mediów społecznościowych jest @share2steem
  • Dla blogerów jest @steempress-io

Można by tak wymieniać jeszcze wiele innych projektów od sportu do programistów czy nawet po handel towarami, usługami podróży i każdy zasługuje na osobny wpis. W przypadku share2steem tutaj nie kończy się na wspomnianych social media, bo kolejny jako następny do przyłączenia jest w drodze Facebook i inne.

Cała magia polega na wpisaniu hashtagu, pisząc posta w social media i wstawiając #share2steem, post pojawia się automatycznie na Steemit po podłączeniu kont do share2steem.


 

#share2steem

 


Statystyki: Stan obecny jak widać na zdjęciu i stale przybywa uczestników: 605 użytkowników napisało do tej pory 1902 posty w chwili pisania tego posta. Wszystkie te posty razem zarobiły ponad 1212 $. Panel posiada dodatkowe interesujące informacje takie jak lista 10 największych wypłat z poprzedniego tygodnia.

Curation Trail: Szlak kuratorski jest również dostępny i można łatwo ustawić siłę mocy głosów dla użytkowników, których chcesz oddać głosy.

Program partnerski: Aplikacja posiada program polecający. Oznacza to, że możesz teraz zarabiać, polecając swoim znajomym i przy okazji przyciągając ich na Steemit. Na tej stronie możesz sprawdzić również statystyki, ile skierowań jest, kim są i ile prowizji do tej pory zarobiliśmy.

Link polecający do strony: share2steem

O nowościach poczytasz – @share2steem